Анита Авакян. Моя вечеринка лучше вашей

03.10.2020 – 20:00
Tickets

28 травня у @FEDORIVHUB Аніта Авакян презентує свій перший альбом, в рамках першого великого сольного концерту.

Її аудиторія вже знайома з темпераментом співачки та вмінням перетворити звичайний концерт в найяскравiшу подію на планеті.
Голос, танці, манера спілкування з глядачами, щоб зрозуміти, наскільки потужний перфоменс здатна створити Аніта, потрібно особисто прожити це разом з нею.

💥 Презентація альбому
Альбом, реліз якого запланований на 1.05, був написаний Анітою в 2019-му році. Дебютна платівка розповідає про її особисте життя, погляди і прийняття себе.
«Я хотіла ділитися своїми думками, про речі, які мене дійсно хвилюють. Бути дуже чесною, беручи приклад зі своїх кумирів. Але музика всередині мене – це Soul / R’n’B / Hip Hop, тому, навіть, коли я писала сумний трек, він все одно качав. Той грув всередині мене – це найважливіше, що я хочу донести зараз. Щоб тіло мимоволі рухалось в такт, щоб неможливо було піти без емоцій»

🥳 «Моя вечеринка лучше вашей»
Аніта вже декiлька рокiв гастролює по Україні в рамках музичних фестивалів, але, написавши свої перші треки, вона не підписала контракт з великим продюсерським центром, не стала чекати поки хтось повірить в неї, вона вирішила вірити в себе сама.
Так одного разу Аніта влаштувала першу вечірку «Моя вечеринка лучше вашей». Рішення прийшло досить спонтанно і на підготовку було лише 6 днів.

Протягом вечірки багато хто неодноразово висловлював захоплення і вже тижнями потому люди продовжували писати співачці про те, наскільки неймовірним був концерт та просили повторити це ще раз! 🤯

Прохання були почуті і вже 03.10 в kooperativ відбудеться найбільша «Моя вечеринка лучше вашей»
Квитки чекають на вас за посиланням 🖖🏻🔥

Привіт, це Аніта.

Мені сказали, в мене є лише декiлька речень на те, що б переконати вас, що моя вечірка дійсно краща за вашу.

1. Я буду співати треки зі свого першого альбому (реліз 1.05.20), та батлитись iз залом «хто танцює гірше», і як завжди – переможу!
2. Навіть якщо ти прийдеш один, ти зможеш бути собою
3. Алкоголь
4. І тут ти вже розумієш, що повинен прийти, та й сам все це випити і перевірити.