Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії

04.12.2020 – 19:00
Tickets

диявол криється в деталях

Цей вислів стосується й живопису.
Практично кожна картина Середньовіччя або епохи Відродження є ребусом, з політичним, релігійним або повчальним змістом, який не так легко розгадати в наш час. Крім того, з об’єктами мистецтва часто пов’язують містичні історії. Нерідко їх наділяють паранормальними можливостями викликати пожежі, божевiлля та смерть власників.

4 грудня о 19:00 запрошуємо вас на лекцію «Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії»

На зустрічі ви дізнаєтеся, що приховують фрески Мікеланджело в Сікстинській капелі, чому Михайло Врубель постійно писав демонів, який з російських портретів мав погану славу за часів Пушкіна, та що зашифрував у своїх інтер’єрах Ян Ван Ейк. З кого Леонардо да Вінчі писав Ісуса та Іуду у своїй «Таємній вечері», чи справді чорний квадрат Малевича такий геніальний і як розуміти сюрреалістичні роботи Сальвадора Далі.

А ще!
– Чи можна сховати в зображенні паризького кафе біблійних персонажів?
– Яке символічне значення має трійка в живописі?
– Чому не можна лякати дітей сiрниками?
– Чи існували інопланетяни в Тоскані?

На всі ці питання відповість віденський мистецтвознавець Дарія Сабітова, засновник @Art Salon Vienna.

Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова.
Лекція проводиться російською мовою.

Спікерка заходу — Дарія Сабітова, — віденський мистецтвознавець з німецькою освітою та почуттям гумору. Любов до картин Марка Шагала привела її у Німеччину, потім в Італію, ну а зараз вона й зовсім проживає в Австрії.

Вона — засновниця Art Salon Vienna — віденського арт-клубу для тих, хто цікавиться мистецтвом. Зараз, розширюючи географію салону, Дарія дає освітні лекції і проводить арт-зустрічі не лише в Австрії, але й у Латвії, Естонії, Німеччині, Ізраїлі та Россії і вже дуже скоро відбудеться довгоочікувана лекція в Україні!