Конференція на тему українських етно-естетик

09.12.2020 – 10:00
BUY TICKETS

Ґрунт — це основа, база, корені, багатство і суть. Це матерія і розвиток, метафора творчості та життєвого циклу.
Українське мистецтво та самоідентифікація росте на родючому ґрунті, який здатен створювати різноманітні культурні ландшафти і народжувати тисячі естетичних проявів. Нажаль корені нашої культури знищувалися і маргіналізувалися (а разом з цим маргіналізувалася наша самоідентифікація).
Народне мистецтво було переведене виключно в селянську традицію, а сучасним і модерним вважалося все, що не мало ідентифікаційного підґрунтя, лише карикатурне. Це явище отримало спеціальний термін — «шароварщина».
Ми відновлюємо розуміння традицій, бережемо пам’ять про наші корені, вивчаємо вплив народних естетик на сучасне мистецтво, культурну дипломатію та національну ідентифікацію. І хочемо сформувати професійний погляд на те, як впливає традиція на сучасний дизайн та ідентифікацію.

Запрошуємо дизайнерів, людей мистецтва, представників інституцій культури, ЗМІ, всіх хто цікавиться проявами етнічного і хоче знати більше і глибше.

ТРИ ПАНЕЛІ: «Традиції», «Ремесло», «Візія».
Лекції, відео-візитівки best practice

СПІКЕРИ ПОДІЇ:

КУРАТОР: Олеся Драшкаба
ІНІЦІАТОР: Фундація Дарини Жолдак
ПАРТНЕРИ:
Kooperativ Hub — креативна бізнес-локація у центрі Києва. Спеціалізується на івентах у сфері підприємництва і креативної економіки. Знаходиться за адресою: Велика Васильківська, 5, 5-й поверх.
Подія відбудеться у комбінованому варіанті: онлайн та офлайн.