Планета SPOM

03.12.2020 – 09:30
Buy Tickets

SPOM проведе захід для творців креативного продукту в Україні!

Не про політику, не про віруси – про чистий креатив! SPOM кличе на зустріч всіх, хто має відношення до ринку креативу в Україні, прийти і поговорити/послухати про спільні проблеми та методи їх вирішення, про амбітні плани та способи їх досягнення! Ми хочемо об’єднати всіх – блогерів, копірайтерів, дизайнерів, фотографів, відеографів, гейм-дизайнерів, маркетологів, архітекторів, музикантів, режисерів… Всіх, хто робить життя яскравим!) Тих, хто створює, пише, знімає та генерує ідеї! Тому що ми – одна велика індустрія!

3 грудня!

Як це буде?
Безліч крутих спікерів із різних галузей:

– Лідери креативних топ-агентств країни. Cases story (про те, як створювати небезпечні проекти та повірити в ідеї, які запрацюють)
– Лідери локальних агенцій країни. Панельна дискусія (про те, як знайти свого клієнта на локальному ринку, формування КП та створення ефективних кейсів)
– Креативна освіта. Панельна дискусія найяскравіших представників ринку (про перспективи та розвиток, методології та спеціалістів)
– Досвід міжнародних проєктів.
– Креативні технології та інновації. Телеміст з закордонними спеціалістамі.
– Інфлюенсери і контент-мейкери. Панельна дискусія.
– Світова практика

ПРОГРАМА:

09:30 – 09:40 Кава-брейк.

09:45 – 10:00 Відкриття. Презентація. Анастасія Левінська (CEO SPOM)⠀
10:00 – 12:00 Виступ лідерів ТОП-агенцій. Учасники – Андрій Федорів (Fedoriv group), Дмитро Логгінов (Michurin), Олександр Солонько (Madcats agency)
12:00 – 13:00 Панельна дискусія: Як живуть та розвиваються локальні агенції? Модератор: Дмитро Логгінов. Учасники – Шкрібляк Ярослав (Umbra), Кирил Соляр (Solar), Дмитро Мельникович  (WOOO Сompany ), Олесь Кучеренко (Bambook design)

13:00 – 13:50 Обід

14:00 – 14:55 Панельна дискусія: Креативна освіта. Модератор: Влад Ноздрачов. Учасники – Саша Трегуб (Projector), Марина Батуренец (Bazilik), Галина Янишівська (LvBS), Ед Кузьмін (Digitalizator)
15:00 – 15:45 Креативні технології та інновації. Учасники –  Віктор Шкурба (ISD group), Андрій Губайдулін (Восход. Росія) *tbc, Ірина Муштина (CF.digital)
15:50 – 16:35 Панельна дискусія: Media project. Модератор: Поліна Толмачева (FILM.UA Group). Учасники – Зоя Хилик (StarlightMedia), Юлія Пилипенко (FILM.UA Group), Ірина Горова (Mozgi entertainment)

16:40 – 17:00 Кава-брейк.

17:05 – 17:55 Панельна дискусія: Інфлюенсери та контент-мейкери. Модератор: Юрій Гладкий (Grape). Учасники – Таня Пренткович, AIR Media-Tech, Даша Зарівна (засновниця та СЕО Vector)
18:00 – 19:00 Світова практика. Сases story. Артем Кулик (Reynolds&Rayner), Поліна Толмачова (FILM.UA Group)

(*програма оновлюється)

СПІКЕРИ:

Вечірка-вечірочка! Яка креативна вечірка без креативного DJ? На тебе чекає сюрприз, ще трішки – і ти дізнаєшся! Міксує, двіжує та запалює!) Музика, креативне оточення і народження геніальних ідей у легкій атмосфері. Відриваємось, знайомимось і робимо цей вечір незабутнім. Локація – Планета Кіно у RiverMall. У вартість квитка на офлайн захід входить вечірка!

Зустріч відбудеться одночасно у десятьох містах України.

Офлайн: Київ, Планета Кіно в RiverMall, зал IMAX + вечірка
Онлайн: Планета Кіно у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Сумах.
Ексклюзивна онлайн-трансляція в Kooperativ (Київ), CHERDAK (Вінниця), Івано-Франківськ, Чернівці (Кінотеатр Ефект).

Кількість місць обмежено згідно з карантинними умовами!

У випадку посилення карантину та заборони будь-яких заходів:
– Подію буде перенесенно на найближчий можливий час;
– Квитки можна буде повернути.