GRAI на даху kooperativ

13.08.2020 – 20:00
Tickets

Вперше шоу театральної імпровізації GRAI на даху Kooperativ

Чому це не можна пропустити:
– нові для України імпровізаційні формати
– нові сюжети і історії, які більше ніколи не повторяться
– відмінна можливість відчути магію театру на панорамної даху в центрі Києва
– привід познайомитися з крутим сучасним робочим простором Kooperativ

Ти вже чув про GRAI?
GRAI — це американський формат театральної імпровізації, адаптований під українського глядача. За 50 років існування в США, шанувальниками цього жанру стали мільйони людей. Український глядач тільки знайомиться з ним і важливо, щоб перша зустріч пройшла успішно.

Актори GRAI — випускники ImprovisationSchool, студії театру «Чорний квадрат» та Американської школи імпровізації UCB. Вони створили для України новий формат шоу з ігор відомих імпров шкіл Чикаго, Нью-Йорка і Лос-Анджелеса. Місія GRAI – полонити глядача кращими форматами довгою імпровізації.

 

Що таке імпров-шоу?
На концертах, виставах і стендап, ви просто споглядає. А на імпров-шоу все навпаки: ви – частина команди, саме ви задаєте найбільш хвилюючі вас теми, які і обіграють актори.

Що таке театральна імпровізація?
Це не просто короткі етюди на задану тематику – тут народжуються справжні спектаклі з заплутаними сюжетними лініями і яскравими персонажами. Певною мірою, це баттл між акторами і глядачами, де завдання перших – здивувати несподіваним поворотом, а друге – дати нетривіальне завдання.

Кожен виступ — це експерименти, які ми будуємо разом з гостями та постановка, яка ніколи не повториться.
Режисер і художній керівник шоу: Юрій Кляцкін.