TEDxKyivWomen 2019: Bold+Brilliant

07.12.2019 – 11:00
Tickets

TEDxKyivWomen 2019: Сміливі+виняткові

Вони не бояться викликів. Вони не зупиняються після невдач. Вони часто діють не завдяки, а всупереч. Вони 一 сміливі та виняткові натхненниці й натхненники. Вони 一 це кожна та кожний із нас!

Вже 7 грудня ми зберемося заради ідей, що варті поширення від українських спікерок, та одними з перших почуємо трансляцію виступів цьогорічної глобальної конференції TEDWomen, що проходитиме в Каліфорнії.

Подія у форматі TEDxWomen охоплює не лише тему гендерної рівності. Ви почуєте виступи інноваторок, які сміливо кидають виклик найактуальнішим проблемам сучасності в абсолютно різних сферах, діляться своїми досягненнями та мотивують своїми прикладами до нових звершень.

#TEDxKyivWomen2019 — це:

🔹найсвіжіші ідеї варті поширення: захоплюючі виступи українських спікерок офлайн та трансляція глобального TEDWomen з Каліфорнії,
🔹платформа для знайомств, обміну думками, відкриттів та колаборації,
🔹місце натхнення та місце вільне від стереотипів, адже всі ми маємо право реалізовувати власний потенціал та бути ким захочемо.

Запрошуємо усіх надихатися досягненнями жінок та дівчат з усього світу і генерувати ідеї для подолання викликів сьогодення!

Перші 20 квитків early bird у продажу! Всього місць — 170.
UPD: early birds tickets вже розпродано.
За анонсами спікерок та спікерів слідкуйте у соцмережах TEDxKyiv

📌 Для виступів англійською мовою буде доступний синхронний переклад.