The Art of Giving Feedback. Business Insights

27.10.2020 – 19:00
Tickets

Відгуки — це більше, ніж звичайна частина трудового життя, це мистецтво. І те, чому кожному слід витратити час, щоб навчитися. Тож як ви надаєте відгук, щоб він допомагав як окремій людині, так і бізнесу в цілому?

Непорозуміння з близькими, проблеми з підлеглими, а начальник, справжній деспот?
Існує універсальний метод для вирішення більшості побутових проблем. Вирішення банальне, але дієве — ці проблеми вирішує конструктивний і правильний діалог.

Наші слова можуть підняти наш авторитет, зробити справжньою зіркою або, навпаки, зіпсувати репутацію. Аби підкорити цю непросту стихію, потрібно вивчити декілька правил.


27 жовтня спеціалістка з сервісу і комунікацій Тетяна Петруха проведе лекцію «The Art of Giving Feedback. Business Insights» у Kooperativ Amphitheatre.

Про спікерку:

Лекцію поділено на дві частини:

Частина перша:

«Основи ефективної комунікації» — відмінність критики та конструктивного зворотного зв’язку, характеристики ролі жертви та активіста, формування особистих кордонів та відмова від стереотипних ярликів.

Частина друга:

«Особливості зворотного зв’язку на роботі» — цінність навички конструктивного спілкування у колективі, як уникнути явища «болота» у колективі, боротьба з токсичними відносинами та правила мотивації.
Подія відбуватиметься паралельно у двох форматах онлайн та офлайн.