UKRAINIAN DESIGN BRANDS. ТОТАЛЬНА ПРИСУТНІСТЬ

19.09.2020 – 16:00
Tickets

Український дизайн покажуть одночасно в Києві та Парижі
Агенція з дослідження і реалізації проєктів у сфері дизайну MAЇNO разом із Kooperativ презентують новий формат проведення виставок предметного дизайну. Роботи 10 українських виробників будуть показані у двох вимірах одночасно: фізичному та віртуальному.
Так, на новому креативному майданчику Києва Kooperativ із 5 до 19 вересня проведуть фізичну виставку предметного дизайну, і паралельно з 4 до 18 вересня ця ж виставка буде показана на Digital Fair паризької виставки Maison&Objet.
З 6 по 18 ВЕРЕСНЯ ВХІД НА ВИСТАВКУ ВІЛЬНИЙ!
Але тільки за попередньою реєстрацією
Робочі години з 11:00 до 18:00,
ПОНЕДІЛКИ – ВИХІДНІ ДНІ.
Нагадаємо, агенція МАЙНО у рамках проєкту Ukrainian deisgn brands третій рік поспіль презентує українські бренди світовій аудиторії на виставках у Парижі.
“Ми не хочемо втрачати темпу креативного експорту і зупиняти розвиток. Для проєкту це значить — не пропускати жодного салону Maison et Objet. Представляємо цього разу десятку брендів, вже добре відомих і молодих. А додатковий вимір — це додаткові можливості”, — каже Sana Shevchenko, директорка Майно Дизайн.

На виставці будуть представлять предмети дизайну, кераміки, арт-об’єкти та тиражні дизайнерські меблі, килим на предмети і об’єкти у доповненій реальності. Серед учасників: Kristina Gaidamaka. Art&Design, Kassone – Меблева майстерня container.studio Евгений Пуклич (Eugene Pucklich), miracle2people David Berezhniak, Sleep.Onnn Евгений Литвиненко (Evgeniy Litvinenko), gomingir Misha Samoriz, ZEGEN Andriy Mohyla Павел Ветров (Pavel Vetrov), GORN, Родинне Дерево – modern wood furniture + Ryntovt Design, FFFACE.ME, WAONE Interesni Kazki, Neutrum.

Проєкт має на меті зібрати навколо себе не тільки професійну аудиторію, а й широке коло бізнес орієнтованої та культурної спільноти, яка зацікавлена у розвитку креативного сектору економіки країни.
“У ситуації “коли ми живемо історію”, нам випав унікальний шанс запропонувати адаптацію і нове рішення для нових реалій життя і ведення бізнесу. Сектор дизайну, як складова креативної індустрії є одним із найперспективніших напрямів нашої економіки. Наша робота — сприяти перетворенню українського творчого потенціалу у повноцінний економічний ресурс”, — коментує кураторка проєкту Ukrainian Design Brands Анастасия Белецкая (Anastasiia Biletska), креативна директорка Майно Дизайн.
19 вересня у рамках проекту пройде форум “Креатив на експорт”.
Спеціальний гість події комерційний директор салону Maison et Objet Гійом Прот розповість про експортні перспективи українського дизайну в Європі та світі, а українські дизайнери, експорт менеджери та бренди – власними експортними історіями.
Що: виставка українських креативних брендів “Ukrainian Design Brands. Тотальна присутність.”
Навіщо: сприяти перетворенню українського творчого потенціалу у повноцінний економічний ресурс
Коли:
05-19.09.20 Kyiv, Kooperativ. Фізична присутність, доповнена реальність
04-18.09.20 Paris, DIGITAL FAIR Maison&Objet. Віртуальна присутність
19.09 – Форум “Креатив на експорт”
Організатори:
Агенція з дослідження і реалізації проєктів у сфері дизайну MAЇNO Ukrainian Design Brands, простір Kooperativ
Партнери — @FEDORIVHUB, EDS Европейская Школа Дизайна, Українська Асоціація Меблевиків, Manders Ukraine, ГРУПА КОМПАНІЙ DIM, видання: Pragmatika, Iryna Pryma Prima interior Home Ideas Supply, Асоціація Design4Ukraine, zlodei