Євген Клопотенко: РОБИ КРУТО

20.05.2020 – 19:00
Tickets

Євген Клопотенко — один з найвпізнаваніших кулінарних експертів України, співзасновник ресторану “100 років тому вперед”, автор популярного в Україні кулінарного сайту klopotenko.com. У 2015 році Євген заявив про намір поліпшити культуру харчування в Україні, а сьогодні він — автор проекту “Нове шкільне харчування”, в рамках якого створив нову збірку рецептур для навчальних закладів України. Євген заснував компанію з виробництва варення і соусів Гастромайстерня Confiture, а також являється постійним експертом програми Сніданок з 1+1, в якій вчить глядачів готувати легко і смачно. З 2019 року є членом журі Національної ресторанної премії “СІЛЬ”.

Нам часто розповідають про успішний успіх, про різноманітні кейси, дають робочі стратегії, мотивують нас… Ми звичайно ж все це слухаємо, читаємо, ходимо на заходи, їздимо на конференції, потім всі такі мотивовані і заряджені на успіх приходимо додому, лягаємо спати, прокидаємося і… Нічого. Все як вчора, ще один новий день без змін. Так-так, я розумію це як ніхто інший. 

А ще я розумію, як важко змінюватися і працювати над собою, тому не обіцяю вам золотих гір. Скажу прямо – ця лекція не змінить ваше життя. Прослухавши її ви навряд чи моментально отримаєте надбавку до зарплати, знайдете кращого омріяного супутника життя і створите прибутковий бізнес. Навіть не сподівайтеся на це. Але дечого корисного, я все ж зможу вас навчити. 

У всіх нас є потенціал. Прийнято вважати, що у кого-то він більше, у когось менше. Я ж вважаю, що він у всіх нас приблизно однаково великий. Питання лише в тому, наскільки ми його реалізовуємо. Хтось працює над цим, а декому до цього немає діла, ось і вся різниця. 

Я розповім про три речі: 

  • Про те, як зрозуміти і прийняти вашу найбільшу цінність 
  • Про те, як фокусуватися на ній і досягати більшого, роблячи менше
  • Про те, як зробити перший крок.


Далі – справа за вами. 

Все те, що ви прочитали вище не можна назвати звичайним описом до бізнес-заходу, згоден. Але і я ж не зовсім звичайний, правда? Перестаньте і ви бути звичайними, приходьте в Fedoriv Hub 19 березня, будемо змінюватися разом. 

📆 19 березня
⏰ 19:00