Автор каналу ДНЕВНИК ДИЗАЙНЕРА їде у Київ

15.10.2019

Михайло Шапошніков — дизайнер, що створює інтер’єри по всьому світу.

З тих пір, як Михайло почав ділитися інсайтами своєї роботи в онлайні, він набрав аудиторію у більш ніж 500 тис. дописувачів на YouTube.
Ідея каналу полягала в тому, щоб показати бекстейдж дизайнерського процесу створеня інтер’єру. Більш того, канал носить інформативний характер, адже навіть ті, хто приділяв вивченню інтер’єрів максимум уваги, роблять одні й ті самі помилки.

Годами я обучаю наших дизайнеров в студии hot walls, абсолютно всех учу по одной и той же методике «Как создавать интерьеры в современном стиле». Все кто выполнял тестовое задание, проходил стажировку или работал у нас в студии проходили одно и тоже обучение. Потому что все, абсолютно все, совершают одни и те же ошибки. Я лишь помогаю их не совершать.

Для дизайнерів та архітекторів, для тих, хто хоче перевірити роботу свого дизайнера, для прихильників Дневник Дизайнера на YouTube та для всіх, хто просто цікавиться дизайном інтер’єрів чи хоче цьому навчитися Михайло Шапошніков їде у Київ.

1 листопада у FEDORIVHub відбудеться подія, присвячена дизайну інтер’єрів. Михайло Шапошніков та запрошені спікери Сергій Махно та balbek bureau розповідатимуть про тренди сучасного дизайну інтер’єрів, власний досвід в роботі з приміщеннями та висвітлять усі «за і проти» у дизайнерських рішеннях. 

UPD (18/10/19):

Дневник Дизайнера в Києві 1 листопада майже SOLD OUT

Тож ми вирішили провести другий день виключно з Михайлом Шапошніковим: Q&А.

2 листопада у FEDORIV Hub можна буде поставити будь-яке питання автору каналу Щоденник дизайнера на YouTube. Михайло Шапошніков один з найпопулярніших влогерів в російськомовному інтернеті з понад 500 000 підписників.

Придбати квитки можна:
1) на сайті Concert.ua
2) готівкою або через термінал в FEDORIV Hub
3) для безготівкового розрахунку звертайтесь за телефоном +38 068 921 47 48 або напишіть нам на адресу [email protected]