Програма «Собственник Бизнеса 2.0» від Кирила Куницького

25.03.2020

«Собственник Бизнеса 2.0» — це:

комплексна тримісячна програма для підприємців, які хочуть впорядкувати бізнес-процеси, прискорити зростання компанії і витягнути себе з операційних завдань.
За час навчання ви зробите «update» бізнес-моделі і конкурентної стратегії, налагодите управління маркетингом, продажами і фінансами, навчіть керівників і підсилите команду, поставите амбітні бізнес-цілі і навчитеся їх досягати.

Програма курсу включає 12 модулів:

– Модель системного бізнесу і особиста ефективність власника
– Бізнес-модель і конкурентна стратегія
– Організаційна структура і бізнес-процеси
– Управління персоналом і рекрутинг
– Мотивація і розвиток співробітників
– Управління фінансами
– Управління маркетингом
– Інтернет-маркетинг
– Керування продажами
– Операційне управління
– Партнерство. Безпека бізнесу
– Стратегічне планування

View this post on Instagram

Я дуже щаслива, бути частиною проекту "Собственник бизнеса 2.0" створеним і розробленим компанією "Бізнес Конструктор". Для мене це частина прозріння , бачення власного широкого шляху до розвитку . Я знаю , що багато що потрібно зробити, розробити, втілити в життя, виправити, доопрацювати і т.д Але головне в цьому те, що я вже на реальному прикладі бачу як це робиться. Що маю всі необхідні ресурси для досягнення своїх цілей. Я відповідально заявляю, що Україна рухається у вірному векторі розвитку, тому що має в своєму арсеналі сильні, глибокі компанії, які вже сьогодні формують культуру і екологію бізнесу в Україні. Кожного разу, коли знаходжуся в оточенні всіх цих людей - розумію, що нарешті я знайшла тих, з ким співпадають мох цінності і бачення майбутнього. Якщо Ви власник компанії і стали на шлях росту і розвитку, то Вам точно сюди. Будуймо нову Україну разом!!! Крок за кроком.

A post shared by Олена Нагорна (@olena.nagorna) on